Komercyjne

Empire Nieruchomości

Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowiskach:

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Oferta jest skierowana do doświadczonych agentów, którzy w swojej karierze nastawieni są na rozwój i doskonalenie zawodowe. Jesteśmy agencją dla agentów, bo wiemy że ich sukcesy są naszymi sukcesami. Zależy nam aby pracować z profesjonalistami, którzy znają tutejszy rynek nieruchomości jak własną kieszeń. Zależy nam na współpracy opartej na standardach zawodowych, życzliwości i uśmiechu :)

  Zadania:

    •    SYSTEMATYCZNE pozyskiwanie  ofert nieruchomości
    •    utrzymywanie profesjonalnych RELACJI z klientami,
    •    ORGANIZACJA i monitoring przebiegu transakcji,
    •    WSPÓŁPRACA z zespołem i dbałość o pozytywne relacje,
    •    realizacja CELÓW,

  Czego oczekujemy:

    •    DOŚWIADCZENIA i SKUTECZNOŚCI w sprzedaży,
    •    DETERMINACJI w realizacji celów,
    •    umiejętności SŁUCHANIA
    •    KOJARZENIA faktów i wyciągania wniosków,
    •    KREOWANIA rozwiązań.
    •    dyspozycyjności

  Oferujemy:

    •    usługi najwyższej JAKOŚCI,
    •    forma zatrudnienia - do uzgodnienia
    •    prowizja 40 % + podstawa
    •    pełne WDROŻENIE,
    •    SZKOLENIA doskonalące umiejętności sprzedażowe,
    •    nowatorskie NARZĘDZIA,
    •    ATMOSFERĘ wsparcia i współpracy

Staż lub praktyka

W naszej firmie można zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe, jesteśmy otwarci na uczniów lub  studentów, tuż po lub w trakcie studiów, którzy chcieliby rozpocząć swoją zawodową karierę w biurze nieruchomości.

Jeśli lubisz wyzwania, jesteś odpowiedzialny, a do tego potrafisz słuchać, wyciągać wnioski i kojarzyć fakty to jest to miejsce dla Ciebie! Pracując w nieruchomościach masz szansę zaistnieć w branży z ogromnym potencjałem finansowym i rozwojowym. To praca dla ludzi z silnym charakterem, zdyscyplinowanych i wytrwałych ale przede wszystkim cechujących się doskonałą organizacją.

Nasza firma daje możliwości rozwoju oraz dalszego zatrudnienia po zakończeniu stażu lub praktyki.

Podczas stażu/praktyki zdobędziesz:

  • doświadczenie w pracy z ludźmi
  •  podstawową wiedzę o  rynku nieruchomości i jego uczestnikach
  •  pomoc i pełne wdrożenie na stanowisko
  •  doświadczenie w pracy z dokumentami
  •  szkolenia doskonalące umiejętności sprzedażowe
  •  doświadczenie w obsłudze profesjonalnych programów i narzędzi pośredników
  •  poznasz profesjonalne zasady pracy z klientami

Do osiągania z nami sukcesów są niezbędne:

  • dyspozycyjność i chęć do pracy
  • podstawowa znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • rozmowy i spotkania z klientami
  • życzliwość i uśmiech :)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: blanka@empire.net.pl

Oferty specjalne