Mieszkania

Komercja

Empire Nieruchomości

O nas

Biuro EMPIRE jest firmą działającą od kilku lat na łódzkim rynku nieruchomości. Od początku uważnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów, by służyć im coraz lepiej, móc wprowadzać nowe rozwiązania. Fakt, że ciągle zdobywamy nowe informacje i dane o rynku, a tym samym poszerzamy naszą wiedzę oraz ofertę, umożliwia naszym zdaniem, najpełniejsze zaspokojenie Państwa potrzeb. Zaś stabilna pozycja i profesjonalizm dają pełen obraz bardzo wysokiej jakości oferowanych przez nas usług. Gwarantujemy wysoki poziom obsługi, niezawodność, kompleksowość wykonania wszystkich niezbędnych czynności, a co się z tym wiąże, rzetelną i szybką obsługę. Pragniemy aby szacunek okazywany klientowi, staranność oraz respektowanie zasad uczciwej konkurencji były naszymi wyróżnikami i pomogły ukształtować nasz wizerunek jako wiarygodnego i rzetelnego pośrednika.
Posiadamy licencję zawodową z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami Centralnej Polski.

Zapewniamy bezpieczne i kompleksowe przeprowadzenie transakcji, pomagamy w skompletowaniu niezbędnych dokumentów do zawarcia umów, wyliczaniu kosztów planowanej transakcji, ustaleniu ceny ofertowej w oparciu o aktualną bazę cen rynkowych.i prawnymi, bankami i developerami.

 

Nasza Oferta:

Nasze biuro świadczy specjalistyczne usługi w zakresie kupna, sprzedaży, zamiany i wynajmu mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą aktualną ofertą. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych propozycji znajdą Państwo taką, która spełni Państwa oczekiwania.
Pomagamy również w dobraniu najlepszej dla Państwa oferty kredytowej spośród banków, z którymi współpracujemy (nie pobieramy za to prowizji).

 

Z przyjemnością powitamy Państwa w naszych progach.

 

Zapraszamy!